B612

7.8.2

4.3

32

Selfie çekmenin en eğlenceli yolu

19.3M

Bu uygulamayı oyla

B612 en beğendiğin sosyal paylaşım sitesiyle fotoğraflarını paylaşmadan önce resimleri filtrelemen için binlerce seçenek sunan ve selfie çekmek için tasarlanmış bir fotoğraf uygulamasıdır.

B612 toplamda 50 farklı filtreleme özelliğine sahiptir. Herhangi birini ekranın altındaki küçük önizleme tablosunun yer aldığı kutucuklardan sadece parmağını kaydırarak seçebilirsin. Sıradan bir filtre uygulamak için parmağını resmin üzerine getirmen yeterli.

Filtre uygulamasının yanı sıra, B612 resimlerinle kolaj yapmanı da sağlar. Basit tek bir selfie ile kolaj yapabileceğin gibi, dokuz fotoğrafa kadar oluşturduğun bir kompozisyonla da mükemmel kolajlar yaratabilirsin, hatta iki ya da üç fotoğrafla dikey kompozisyonlar da oluşturabilirsin.

B612 aynı zamanda bir saat ölçere de sahiptir, ve bu özelliği sayesinde uzaktan selfie çekebilir ve alanın derinliğiyle oynayarak perspektifini düzenleyebilirsin.

B612 kapsamlı ve pratik arayüzü ile iyi bir fotoğrafçılık uygulamasıdır. Kısacası, farklı effektleri, filtreleri kullanarak iyi bir selfie çekmek isteyen herkes için mükemmel bir uygulamadır.
Gereksinimler

Android 4.0.3 gerektirir.

Uptodown X